22 жовтня під Львові буде відзначатися свято Вірменської вулиці

У Львові 22 жовтня відбудеться міське святкування, присвячене одній з найстаріших вулиць Львова – свято вулиці Вірменської.

Ідея свята полягає в відродженні львівських традицій та історії вірменської громади Львова, яка історично мала незаперечний вплив на розвиток міста, його культуру і традиції. Під час свята, львів’яни, туристи і спеціально запрошені гості матимуть можливість відкрити для себе історичні факти про Вірменському кварталі Львова, про будинки на вулиці і їхніх знаменитих мешканців, про вірменській громаді Львова, відомих вірмен Галичини, розвиток вулиці Вірменської в різні історичні періоди, і її роль в історії міста.

Протягом дня, вулиця буде особливо прикрашена, а на будинках будуть розміщені таблиці із спеціально підготовленою інформацією про їхню історію та мешканців. У святковий день відбудеться богослужіння у Вірменському соборі, а також презентація ЗD моделювання вірменського кварталу Львова, яке розроблено на кошти організаторів свята. Протягом дня відбуватимуться танцювальні та художні майстер-класи, всі бажаючі зможуть скуштувати традиційні вірменські страви та напої, зможуть пройти безкоштовну екскурсію вірменським кварталом і переглянути під відкритим небом фільми Сергія Параджанова, а також відвідати художні виставки в галереях, потрапити на спеціальні заходи і частування в ресторанах.

Захід організований за ініціативою ресторану Mons Pius і Холдингу емоцій! Фест за підтримки вірменської громади Львова, Львівської міської ради, Центру міської історії, окремих культурних діячів, істориків і художників у співпраці з ресторанами і галереями, розташованими на вулиці Вірменській.

 
Статья прочитана 3 раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ