Айва ліки проти депресії

Слово «мармелад» походить від назви айви в Португалії – marmelo. Айва культивується приблизно в 40 світових країнах: найбільша кількість площ в світі під айвою зайняті в Туреччині – приблизно 9,8 тис. га, Узбекистані – 7 тис. га, Аргентині – 3,2 тис. га, Азербайджані – 3,1 тис. га, Сербії – 2,2 тис. га, Алжирі – 1,8 тис. га, Іспанії – 1,4 тис. га, а також Російської Федерації – 1 тис. га.

Археологам вдалося встановити, що айва являє собою одне з найбільш древніх рослин, які були «приручені». Притому, що плоди айви є жорсткими і терпкими, перші посадки айви в культурі виникли близько чотирьох тисяч років тому, на території Азії.
Враховуючи той факт, що і в давні часи народи спілкувалися між собою – не дивно, що поширена їжа стала популярною на території стількох країн і континентів. Причому айва всюди супроводжувалася легендами.

Як не дивно, про морквину немає легенд, але ж цей продукт є набагато більш поширеним! Тим не менш, жителі Греції давали, щоб наречені скуштували смак айви, і вірили, що айва є улюбленим фруктом богині любові, Афродіти.

Метки текущей записи:

, ,
 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ