Даніель Баренбойм очолив театр Ла Скала

Ізраїльський піаніст і диригент Даніель Баренбойм призначений головним диригентом і музичним керівником театру Ла Скала, повідомляється в блозі Artsbeat на сайті газети The New York Times. Пост керівника цього театру залишався вакантним з 2005 року, коли його покинув італієць Рікардо Муті. Баренбойм працює з Ла Скала з 2006 року в якості головного запрошеного диригента. «Я тут дуже щасливий. Я люблю цей оркестр і цей театр, тому я тільки радий оформити наші відносини», – заявив диригент. Баренбойм приступить до роботи з грудня 2011 року (7 грудня театр відкриває новий сезон); контракт укладено строком на п’ять років.

Диригент пояснив рішення працювати в Ла Скала на постійній основі тим, що театр потребує державної підтримки, яку він може допомогти забезпечити. «Сучасність така, що роль культури в суспільстві постійно ставиться під сумнів, тому театру потрібна сильна команда, щоб відстоювати свою позицію і боротись зі скороченнями бюджету», – заявив Баренбойм.

Даніель Баренбойм вважається одним з найбільш видатних диригентів сучасності. Він є лауреатом безлічі різних премій і володарем нагород найвищого рівня, в тому числі ордена Почесного легіону та ордена Британської імперії. На даний момент Баренбойм займає посади музичного директора Берлінської державної опери та Берлінської державної капели. Також він відомий як один з творців оркестру «Західно-східний диван».

Метки текущей записи:

, ,
 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ