Іспанські вчені створили вакцину проти СНІДу

Вакцина проти СНІДу, створена іспанськими вченими, стимулює захисні сили організму і вчить імунні клітини розпізнавати ВІЛ-інфекцію і боротися з нею.

На першому етапі клінічних випробувань вона продемонструвала дуже хороші результати, які набагато краще, ніж дані інших експериментів з аналогічними препаратами, пише газета «Слово».

Було встановлено, що в 90% випадків вакцина викликає сильну захисну реакцію, яка цілком може уберегти пацієнта від зараження. Цей імунітет зберігається протягом одного року у 85% учасників експерименту.

Раніше вчені з університету Південної Каліфорнії (США) розробили в лабораторних умовах вірус, який знаходить клітини, інфіковані ВІЛ. Ця розробка є важливим кроком у роботі над ліками, що рятує від хвороби.

Лентівірусний вектор, розроблений доктором Пін Ван, проникає в клітини, інфіковані ВІЛ. Він позначає клітини таким чином, що потім їх можна піддавати індивідуальної клітинної терапії. Ліки, що вводяться хворому, будуть впливати тільки на ті клітини, які позначив вірус, і тільки вони будуть знищуватися.

Метки текущей записи:

, , ,
 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ