Націоналісти провели в Києві марш, мітинг і концерт

Українські націоналісти відкрили в Києві пам’ятник Мазепі. На мітингу на честь 69-ї річниці створення Української повстанської армії вони також прийняли резолюцію, в якій вимагають розпуску парламенту, відставки уряду, припинення «політичних репресій». Але в цілому хода націоналістів у Києві провалилося.

Націоналісти також домагаються, щоб діяльність організації українських націоналістів ОУН-УПА в роки Великої Вітчизняної війни була визнана «національно-визвольною боротьбою українського народу», а день 14 жовтня став національним святом. Серед інших вимог повернення звання Героя України одіозним ватажкам націоналістів – Степану Бандері та Роману Шухевичу, передає ИТАР-ТАСС.

«Колись ці виродки вбивали наших дідів, а тепер проводять марші по Хрещатику»
Після мітингу близько трьох тисяч демонстрантів попрямували до Михайлівської площі, де для них був організований концерт. Колону супроводжували націоналістів міліцейські наряди, рух транспорту на деяких вулицях столиці зупинено.

П’ятниця, свято Покрова Пресвятої Богородиці, в Києві пройшла як день вуличної політичної активності, по центру столиці марширували політичні сили різного спрямування. Було заявлено відразу дев’ять мітингів протесту. Націоналісти, які в цей день відзначають річницю створення УПА, помолились на Аскольдовій могилі, а потім, відкривши пам’ятник гетьману Мазепі, прогулялися до резиденції Віктора Януковича, скандуючи: «Бандера прийде – порядок наведе!».

Свій мітинг провели і «червоні» під пам’ятником Леніну, під час якого вони рвали плакати УПА і лаяли «капіталістів».

 
Статья прочитана 2 раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ