Париж схвильований чутками про малюка Саркозі

Дружина президента Франції Карла Бруні-Саркозі народила дитину – хлопчика. Відомості про це посилено поширюють ряд французьких ЗМІ – журналів та інтернет-сайтів, присвячених світській хроніці і життя «зірок». Ніяких офіційних даних на цю тему Єлисейським палацом опубліковано не було.

Дружина президента Франції Карла Бруні подарувала Ніколя Саркозі спадкоємця. Дане твердження про минулих родів стало вже десятим по рахунку в цьому місяці, повідомляє ИТАР-ТАСС. Першими про довгоочікувану дитину повідомили користувачі соціальної мережі Twitter. Згідно з підрахунками, в Twitter в цілому було оголошено про появу у президента десятьох дітей: хлопчиків, дівчаток і близнюків.

Завзято циркулюючі чутки багато в чому обумовлені тим, що представники Єлісейського палацу раніше натякали журналістам, що будь-якого офіційного заяви в разі народження дитини у президентського подружжя довгий час не поширюватиметься. Хлопчик, за чутками, народився в елітній клініці в Парижі у п’ятницю, 14 жовтня. Про вагу і зростання малюка поки не повідомляється, немає ніяких коментарів і з боку батьків дитини, передає РИА Новости.

За місяць до появи хлопчика Карла Бруні поскаржилася, що вже втомилася від своєї вагітності і не може дочекатися, коли ж малюк з’явиться на світ. Як кажуть в Єлисейському палаці, особливо сильно дружина президента сумувала за вином і сигаретами.

Нагадаємо, що вагітність протікала Бруні фактично в секретному режимі. Хоча преса почала писати про те, що перша леді Франції в положенні вже в січні 2011 року, Саркозі і Бруні приховували цей факт до останнього.

Задовго до появи дитини Бруні обмежила виходи в світ. Вона не з’являлася ні на офіційних прийомах, ні на вечірках. Карлою Бруні були проігноровані червона доріжка Каннського кінофестивалю, де показували комедію Вуді Аллена «Північ у Парижі» з Бруні в одній з ролей, і весілля принца Монако.

Нагадаємо, що у Карли Бруні вже є одна дитина. У 2001 році вона народила Орельєн від 23-річного філософа Рафаеля Ентов, який молодший Бруні на десять років. У Ніколя Саркозі від першого шлюбу з Марі-Домінік Кюліолі два дорослих сина, від другого – з Сесілією Сігане-Альбеніз – 14-річний син Луї.

Метки текущей записи:

, , ,
 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ