Великобританія: підлітків вчать не вірити в глянцеву красу

У Британії в розкладі уроків лондонських шкіл з’явився новий предмет, який допомагає позбавитися від комплексу неповноцінності. Підліткам розкривають таємниці глянцю та особисті секрети зірок. Дітей вчать не заздрити красуням з обкладинок журналів, а цінувати власну індивідуальність.

Ми проходимо поруч з ними і щоразу заздримо, які ж вони гарні, ці люди з глянцевих журналів! Фотомоделі, поп-зірки, голлівудські красені і красуні. І які ми ж непоказні і неспортивні! Англійським школярам, ​​нарешті, пояснили, як їм це вдається! »

Другокласниці однієї з лондонських шкіл показують, що тепер не діаманти – друзі дівчат, а хороший комп’ютерний фоторедактор. Немає некрасивих жінок, є поганий «фотошоп».

«Я не знав, що їх підмальовують! Я думав, що вони такі насправді», – зізнався один зі школярів. «Та вже, мені тепер легше на себе в дзеркало дивитися!» – Розповіла учениця школи.

Уроки «краси без ретуші» влаштували не для того, щоб засоромити молодих знаменитостей. Проблема не з ногами Брітні Спірс, а зі звичайними дівчатками-підлітками. 80% старшокласниць впевнені, що їм пора під ніж до хірурга-косметолога.

«У нас діти з дитинства оточені» відретушований красою. Їм з дитинства вбивають у голову: ось це стандарт краси – або досконалість, або ніщо. І починаються проблеми, – каже міністр з питань рівноправності Лінн Фезерстоун.

Майже половина школярів соромляться своєї зовнішності. Дітям багато говорять про здоровий спосіб життя, але не пояснюють, як правильно харчуватися, і на фізкультуру їх не заженеш. Дорослі твердять: не будь красивою, а будь щасливою! І яка восьмикласниця в це повірить.

«Але це початок дуже корисного розмови. Особливо з дівчатками треба багато працювати, пояснювати, що кожна людина розвивається по-своєму. Треба їх навчити приймати себе такою, яка є», – розповідає експерт з дитячого харчування Кейт Фосет.

Разом з вчителям дітям про «нереальною красі» говорили важливі чиновники, фоторедактори і фахівці з піару. І дітям сподобалося, і гості відчули себе справжніми педагогами.

«Я дуже засмучений, я в сказі! Я кілька років дивився на цю Брітні Спірс, на цих реперів, і не знав, що вони несправжні!» – Зізнався один зі школярів.

Коли урок закінчився, клас попросив фоторедакторів прийти ще раз, адже вони толком не пояснили, як треба правильно показувати себе.

 
Статья прочитана 2 раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ