За Золотухіним залишили функції художнього керівника Театру на Таганці

Столичний департамент культури підготував договір з артистом Валерієм Золотухіним, згідно з яким він залишиться на посаді директора Театру на Таганці ще на один рік. При цьому, як зазначає РИА Новости, Золотухін також буде виконувати деякі функції художнього керівника, місце якого поки що пустует.В інтерв’ю газеті «Комсомольська правда» у відомстві заявили, що Золотухін буде і художнім керівником Таганки до 15 жовтня 2012 року. Очікується, що договір з артистом буде підписаний найближчим часом.

На даний момент Золотухін також займає пост художнього керівника Алтайського державного театру для дітей та молоді. В Алтайському театрі виданню розповіли, що Золотухіна ніхто не збирається усувати. Якщо актор покине цей театр, то це станеться за його власним бажанням.

8 жовтня голова департаменту культури Москви Сергій Капков розповів, що влада збільшить фінансування Таганки. Додаткові гроші підуть на постановку двох-трьох вистав із залученням сторонніх режисерів – Сергія Федотова та Пауло Ланді.

Валерій Золотухін не раз заявляв, що залишиться керувати Таганці тільки, якщо його попросять актори театру. Артист очолив театр після того, як його покинув Юрій Любимов, який очолював Таганку з 1964 року. Режисер залишив театр через конфлікт з трупою.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ