Залежність від кави може перерости в наркоманію

Вчені попереджають, що часте вживання кави може призвести до виникнення наркотичної залежності. Як розповів професор Стейсі Сігмон з Університету Вермонта, люди з пристрастю до кофеїну дуже часто були помічені в отриманні особливого задоволення від вживання кокаїну та амфетаміну, передає «Росбалт».

Тим не менш, фахівці з Гарвардської школи здоров’я пояснюють, що часто вживання кави може допомогти позбавитися від депресивного настрою.

Вченим вдалося науковим шляхом довести, що буквально 2-3 чашки кави в день дуже сильно впливають на поліпшення загального стану здоров’я. Ризик виникнення депресії у любителів цього напою знижується на 20 відсотків у порівнянні з тими, хто віддає перевагу каві інші напої.

BBC News уточнює, що дане дослідження проводилося протягом 10 років. В якості учасників експерименти були викликані 50 тисяч жінок. Вчені ствердно заявляють після отримання результатів дослідження про те, що благотворна дія кофеїну полягає у захисті клітин мозку від ряду токсичних речовин.

Кілька місяців тому група вчених зі Сполучених Штатів зробила досить цікаве висновок. З’ясувалося, що кава не тільки дозволяє відчувати себе бадьорим, але також і уповільнює старіння шкіри.

Співробітники університету Скрентона провели декілька досліджень і дійшли висновку, що достатньо двох чашок кави в день, щоб уповільнити процеси, що призводять до старіння шкіри. Даний позитивний ефект вчені пояснюють передусім тим, що в каві міститься антиоксиданти, які здатні омолоджувати, а також нейтралізувати радикали на клітинах живих організмів, сповільнюючи тим самим процес старіння шкіри людини. Крім цього відомо, що кава значно покращує роботу головного мозку, а в деяких випадках і зовсім може запобігти хворобі Альцгеймера в старості.

Як пише Passion.ru ще раніше дослідники з США з’ясували, що кофеїн заважає жінкам завагітніти. Фахівці, грунтуючись на наукові дані, вважають, що кава і ряд інших напоїв, в яких міститься значна доза кофеїну, впливають на фертильність.

Вчені з Університету Невади попередили жінок, які бажають стати матерями, про шкоду кави. Вони також порадили даному контингенту представниць прекрасної статі відмовитися від вживання коли, міцного чорного чаю та інших напоїв, в яких присутня кофеїн. Дослідники дали жінкам таку рекомендацію, грунтуючись на результатах отриманих в результаті дослідження за участю дев’яти тисяч жінок.

З’ясувалася така тенденція, згідно з якою, жінки, які випивають в день більше чотирьох чашок кави або міцного чаю, мають набагато менше шансів завести дитину, ніж ті жінки, які не захоплюються кавою і подібними напоями. Вчені заявляють, що кава знижує можливість зачати дитини на 25 відсотків. На їхню думку, це відбувається через те, що кофеїн знижує активність м’язів в маткових трубах.

Інші вчені, а саме з Каролінського університету в Стокгольмі, в ході дослідження позитивних і негативних якостей кави, дійшли до  результатів, згідно з якими, вживання кави знижує ризик інсульту у прекрасної статі.

До такого висновку співробітники університету з Данії прийшли після того, як провели ряд досліджень. Протягом цілих 10 років фахівці спостерігали близько 35 тисяч жінок. Дами у віці від 49 до 83 років говорили вченим, скільки чашок кави в день вони випивають. У висновку вчені з’ясували, що 1680 які взяли участь в експерименті перенесли інсульт. Серед цих жінок 205 пили каву вкрай рідко. Досліджуючи результати, фахівці також враховували такі чинники як куріння, зайва вага, діабет, високий кров’яний тиск.

Фахівці прийшли до розуміння того, що ті пані, які пили одну чашку в день, знижували ризик інсульту на 22-25 відсотків. У висновку вчені порадили всім людям пити в день не більше двох чашок кави.

Метки текущей записи:

, ,
 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ