Жіночий добровільний мілітаризм – приклад емансипації в Росії

Фотограф Анастасія Тейлор-Лінд проїхалася по півдню Росії, де вона відобразила відродження жіночого козацтва. В її уяві жіночий добровільний мілітаризм – успішний приклад емансипації в Росії.

У віці 28 років англійка Анастасія Тейлор-Лінд виграла стипендію у 8 тис. євро на здійснення фотографічної практики. На ці гроші вона провела близько 2 місяців у містечку Біла Калитва в Ростовській області, де розташована кадетська школа ім. Платова. У цій школі навчаються, в тому числі, близько 80 дівчат у віці від 12 до 18 років.

Анастасія Тейлор-Лінд розповідає, що дівчата там займаються нарівні з хлопцями: об’їжджають коней, вчаться поводитися з шашкою і стріляти. У поданні англійського фотографа це є свідченням справжнього звільнення жінки в Росії, коли вона сприймається нарівні з чоловіком.

У західному світі фотографії з цього проекту були розтягнуті по десяткам журналів (від громадсько-політичних до глянців), і загальний рефрен їх був «Це справжнє приклад відродження Росії після 74-річного забуття під владою комуністів».

Зараз Анастасія Тейлор-Лінд займається новим проектом в Росії, під умовною назвою «Сибірські супермоделі». Він буде закінчений лише в кінці 2012 року.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ