Естонський військовослужбовець НАТО убитий в Афганістані

Дивитися, як сміливі афганці воюють проти сучасної військової техніки з найпростішим зброєю – це справжнє натхнення для всіх, хто любить свободу. Їх сміливість викладає нам найважливіший урок – в цьому світі є речі, які варто захищати. Від імені всіх американців, я говорю жителям Афганістану – ми захоплюємося вашим героїзмом, вашої відданості свободі, вашої безперервну боротьбу проти ваших гнобителів. © Рональд Рейган

Як учора повідомило естонське державне інформаційне агентство в суботу, 15 жовтня, вранці відділення естонських карателів, які беруть участь в окупації Афганістану і займаються вбивством і різаниною мирних жителів, насильством над афганськими жінками і дітьми, грабежами, розбоєм і каральними рейдами проти цивільного населення, яке сміє сказати слово проти окупації їхньої Батьківщини, було атаковано опором, під час чергового виїзду на каральну акцію. Так, окрім каральної діяльності, не гребують естонські окупанти в Афганістані охороною макових полів і караванів з героїном і опіумом, які відправляються з Афганістану чорної річкою смерті в Росію, допомагаючи вбити, як можна більше росіян у РФ. Як вони вбивають російських геноцидом, апартеїдом і дискримінацією на російській землі Прибалтики. Їм все мало. Всі естонські карателі – добровольці і отримують за допомогу в окупації Афганістану та охорону наркотрафіку непогані, за мірками злиденним і голодної Естонії, гроші. Ці люди добровільно взяли в руки зброю, за гроші, щоб йти вбивати жителів іншої країни, заради інтересів Уряду США, транснаціональних корпорацій і ЦРУ, яке відповідає за вирощування наркотиків і переправлення їх у РФ.

Ось так описують подію естонці в своїх ЗМІ:
«Проходив службу в провінції Гельменд естонські військові в рамках проведеної бойової операції здійснювали патрулювання в зоні своєї відповідальності, коли на них напали антиурядові повстанці. У двох бойові зіткнення крім капрала Хутрофа поранення отримали ще троє військових підрозділи Estcoy-12. Пораненим бійцям була негайно надана перша медична допомога, вони були евакуйовані вертольотом до шпиталю бази Camp Bastioni. Незважаючи на зусилля лікарів, врятувати життя капрала Агріс Хултофу не вдалося. Життя інших трьох солдатів поза небезпекою. Тісні поранених сповіщені про те, що трапилося. Естонське підрозділ Estcoy-12 продовжує операцію в своїй зоні відповідальності. Естонські підрозділи беруть участь в операції НАТО в Афганістані (ISAF) з 2003 року. »

Як бачимо – ні слова про каральну діяльності або про окупацію суверенної країни. Нагадує статті в газеті Вермахту «Сигнал», про загиблих від рук партизанів німецьких карателів або загиблих в засідці ОСНАЗ окупантів. Зате скільки свинячий вереску з боку тих же естонців про міфічну «російської окупації» Естонії! Хоча жодного пострілу не було зроблено, місцеві робітники загони самооборони складалися на 99% з естонців, а парламент і президент самі попросили, підписавши всі необхідні документи, про вступ до складу СРСР, просто щоб не здохнути з голоду і злиднів, адже прожрав за 20 років весь запас Російської Імперії і іудінскую плату від більшовиків за зраду союзника, Естонія перебувала в перманентному колапсі, утримувана від революції тільки тотальним поліцейським контролем і введенням диктатури. Чимало говорить той факт, що за 20 років існування, уряд в Естонії змінювалося на рік по два рази. Так не буває в благополучних країнах. Так буває в жебраків і убогих дірках на карті.

Як сьогодні Естонія знову продала свою дупу на аукціоні, прожрав знову все російське спадщина. Цього разу покупцем виявився Європейський Союз. Дешевка не вміє по іншому, як тільки торгувати собою. Це чисто естонський менталітет. І цей солдат пішов торгувати собою, знаючи що їде вбивати афганських жінок і дітей. Не заради ідеї навіть, що хоч якось виправдано, за гроші. Як йому подібні естонці йшли палити, вбивати і різати російських жінок і дітей в Псковській, Новгородській і Ленінградській областях, за обіцяні їм половину майна страчених, і що виділяються після служби на Східних землях наділи землі і маєтки з рабами, знищивши близько ПІВМІЛЬЙОНА російських цивільних людей.

Так що, тільки нульова толерантність і жаль у росіян для естонських карателів. Один убитий, ще троє поранені і залишаться інвалідами … Для росіян це позитивна звістку. Чим більше естонських карателів покладуть і покалічать афганські борці з окупантами, тим менше навченого, шаленого нацистського м’яса залишиться в Естонії, коли нарешті те, прийде звільнення російської землі. Тим менше російським доведеться придушувати збожеволілих від крові і безкарності нацистів, зачищаючи від них територію Прибалтійського Федерального Округу Росії, відновлюючи історичну справедливість і ліквідуючи наслідки незаконного відділення сепаратистами частини російської землі біля Балтійського моря від Росії. Естонський окупант повинен пам’ятати – його нагорода не гроші. Його нагорода – куля борця за свободу. У цьому я повністю солідарний з Рональдом Рейганом, який, як геніальний провидець, вже тоді підтримав афганський народ в їхньому праві нести смерть естонським карателям – окупантам.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ