Президент ФРН несподівано прилетів в Афганістан

Федеральний президент Німеччини Крістіан Вульф прибув з неоголошеним візитом до Афганістану.

Як передає Deursche Welle, він зустрінеться з президентом країни Хамідом Карзаєм, представниками неурядових організацій, а також рухів на захист жінок і прав людини.

Вульф підкреслив, що його візит покликаний продемонструвати: Німеччина не кине Афганістан напризволяще. «Ми залишимося надійними і довговічними друзями і партнерами Афганістану в справі вирішення майбутніх завдань і після того, як в 2014 році афганці візьмуть на себе повну відповідальність за підтримку безпеки в країні», – запевнив президент ФРН.

Поїздка федерального президента ФРН в Афганістан проходить в умовах найсуворіших заходів безпеки. Про початок його візиту було оголошено лише після приземлення президентського літака в Кабулі.

Як відзначає dpa, це перший державний візит президента ФРН в Афганістан за останні 44 роки. Минулий раз країну з таким візитом відвідав президент Генріх Любці в 1967 році. У травні минулого року німецьких солдатів в Афганістані відвідав попередник Крістіана Вульфа на посаді президента Хорст Келер, але він тоді не зустрівся з Хамідом Карзаєм.

Додамо, у жовтні виповнюється десять років з початку операції багатонаціональних сил з підтримання стабільності в Афганістані. Напередодні стало відомо, що участь Німеччини в багатонаціональній місії обійшлося в 17 млрд євро. Така цифра міститься в доповіді Німецького інституту економічних досліджень (DIW). За словами авторів доповіді, це в три рази вище офіційних даних федерального уряду. Німецька влада оцінили витрати в 5,5 млрд євро.

Тим часом експерти заявляють, що до запланованого на кінець 2014 року виведення військ бундесверу доведеться витратити ще 5 млрд євро.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ