Відсидівши 26 років у в’язниці американець вийшов на боксерський ринг

Американець, просидів у в’язниці 26 років за злочин, якого не скоював, після звільнення здійснив свою мрію і провів професійний боксерський бій.

У 1983 році боксер-любитель Бозеллі був засуджений за вбивство 92-річної жінки. У висновку він продовжив займатися спортом, став місцевим чемпіоном з боксу, і отримав заочно дві вищі освіти.

Бозеллі був звільнений в 2009 році після того, як групі молодих адвокатів з Нью-Йорка вдалося довести, що кілька свідків на суді у його справі дали помилкові свідчення. Про це повідомляє BBC.

Після звільнення Бозеллі вирішив здійснити мрію – провести бій на професійному рівні. Тоді промоутерська фірма Golden Boy Promotions, яку заснував знаменитий боксер, багаторазовий чемпіон світу Оскар де ла Хойя, погодилася виставити спортсмена Ларрі Хопкінса проти колишнього в’язня.

56-річний Дьюуі Бозеллі вийшов на ринг проти 30-річного Хопкінса в Лос-Анджелесі. Рішення суддів про перемогу Бозеллі було одноголосним, глядачі вибухнули овацією.

«Я часто валявся в своїй камері і мріяв, що це (професійний бій) трапиться … І ось моя мрія стала реальністю», – сказав Бозеллі після перемоги в поєдинку.

За словами боксера, він тепер має намір повернутися до себе додому в Ньюборг, в 90 кілометрах від Нью-Йорка, і відкрити там секцію боксу для підлітків. Сам він виходити на ринг більше не хоче.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ