Відсоток голодуючих в США втричі більше, ніж у Китаї

Число американців, що зазнають труднощі в забезпеченні їжею та медичним забезпеченням, досягло найнижчого показника з початку економічної кризи. У доповіді дослідницької служби Геллапа міститься висновок, що кількість голодуючих у США в процентному відношенні втричі більше, ніж у Китаї.

За твердженнями експертів, так званий базовий індекс добробуту, що відображає доступ населення до товарів і послуг першої необхідності, у вересні впав в США до рівня 81,4, досягнувши самого мінімального показника за всю історію ведення подібної статистики.

Дослідники з’ясували, що частка американців, які можуть собі дозволити візит до приватного лікаря, за три роки скоротилася з 82,5 до 78,3 відсотка. Число жителів США, які мають медичну страховку, впало на с 85,9 до 82,3 відсотка. Погіршилася й ситуація з забезпеченістю населення продовольством: при придбанні продуктів харчування не відчувають труднощів 80,1 відсотка населення, що на 1 відсоток менше, ніж у вересні 2008 року, передає ИТАР-ТАСС.

Особливе занепокоєння експертів викликає категорія людей, не здатних стабільно забезпечувати себе їжею. За даними служби Геллапа, 19 відсотків жителів США (близько 60 мільйонів чоловік) за останні 12 місяців переживали подібні труднощі. Дослідники підкреслюють, що за цим показником Сполучені Штати більш ніж в три рази відстають від Китаю, де всього 6 відсотків населення не здатні стабільно забезпечувати їжею себе і свою сім’ю. Всього три роки тому ситуація була діаметрально протилежною: 9 відсотків в США проти 16 відсотків у КНР.

Доповідь служби Геллапа спирається на дані опитування, щомісячно проводиться серед 29 000 повнолітніх жителів країни. Респондентам задаються 13 питань, відповіді на які характеризують ступінь їхнього добробуту – від доступу до їжі та чистої воді до забезпеченості дахом над головою та якості медичного обслуговування.

Метки текущей записи:

, ,
 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ