Захід «накопав» на Януковича компромат

У суботу стало відомо, що компанії Великобританії і США представили в Європейський Союз список 50 рейдерських захоплень на Україну за часів президентства Віктора Януковича, повідомляє газета «Взгляд» з посиланням на Інтернет-видання EUobserver.

«Компанії Великобританії і США представили інститутам ЄС перелік з близько 50 випадків« корпоративного рейдерства »за часів Януковича – практики, коли фірма, що має зв’язки у владі, захоплює компанію, створену західним інвестором. У деяких з цих випадків називаються імена міністрів кабінету Януковича », – уточнює видання.

Інформація про рейдерські захоплення з’явилася незадовго до наміченого візиту президента України Віктора Януковича до Брюсселя, в ході якого планувалося обговорення питань інтеграції України в ЄС. А в п’ятницю представник Єврокомісії Пія Арнекільде Хансен повідомила про те, що керівництвом Євросоюзу поки не прийнято рішення, приймати чи ні Януковича з візитом у Брюсселі.

Раніше говорилося про те, що ЄС у відповідь на вирок суду екс-прем’єру України Юлії Тимошенко може відмовитися прийняти президента України в бельгійській столиці. Візит Януковича до Брюсселя для зустрічі з головами Європейської ради та Єврокомісії Херманом ван Ромпеєм і Жозе Мануелем Баррозу запланований на 20 жовтня.

Тим часом, київський політолог, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, України має на меті лише економічної інтеграції в європейський простір, у той час як політично намір залишитися цілком у пострадянському просторі.

«З одного боку, Європа не готова прийняти Україну, в тому числі й через обмеження політичних свобод, а з іншого, – Україна також не вигідна повноцінна інтеграція, яка передбачає, зокрема, економічну і політичну лібералізацію, а вигідно отримати окремі преференції, що закріплюють внутрішні політекономічні неофеодальному привілеї панівної еліти », – пише політолог у статті, опублікованій на сторінках київського видання« Дзеркало тижня ».

«Європейський союз демократій увазі відмову від пострадянського автократизм, персоналізму, дирижизму. Саме від елітного і верхівкового характеру влади правляча еліта поки що не готова відмовитися, – пише Карасьов. – Верхівкова, елітно-неофеодальному природа української державності продовжує задавати фор

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ