«Зеніт» і «Динамо» обдурили очікування вболівальників

Цей матч очікувався з великим інтересом. Все-таки зустрічалися перша і третя команди чемпіонату. Гра вийшла вельми цікавою і тримала в напрузі від початку і до кінця.

Гравці не дозволили нудьгувати вболівальникам. Стартовий відрізок залишився за «Зенітом». Біля воріт Шунін виникло кілька неприємних ситуацій. Приблизно хвилині на десятій, москвичі прокинулися і перехопили ініціативу, причому на досить тривалий термін. Реальні шанси відзначитися втратили спочатку Кевін Кураньї, а потім Ігор Семшов. Атакам пітерців ж явно не вистачало Олександра Кержакова. Його тезка – Бухаров часто не розумів задуми своїх одноклубників. Активний був Данні, що тримав у напрузі оборону гостей протягом усього поєдинку. Здорово до атак з глибини підключався Роман Широков, неодноразово загрожував воротам «біло-блакитних» з дальньої дистанції. У другому таймі на поле кардинальним чином нічого не помінялося. Гра йшла на зустрічних курсах з обопільно гострими моментами. Трапився в другій половині зустрічі і неприємний епізод. Травму отримав Олександр Анюков, і капітан «Зеніта» не зміг продовжити матч. Вигідні шанси забити втратили Костянтин Зирянов і Олександр Бухаров в одних, а Ігор Семшов біля інших воріт. Кінцівка пройшла з переважною перевагою підшефних Спаллетті. Але нічого з свого натиску пітерці вичавити не змогли. 0:0 і обидві команди залишилися на своїх місцях.