Медведєв: Росія «переживе», якщо її не пустять до СОТ

Росія «переживе», якщо її не пустять до Світової організації торгівлі, заявив президент Дмитро Медведєв на зустрічі з громадським комітетом своїх прихильників.

«Всі повинні розуміти і наші партнери по процесу приєднання до СОТ, що це не тільки в інтересах Росії. Це в інтересах різного бізнесу, іноземного бізнесу і в цілому, в інтересах грамотного регулювання міжнародних торгових потоків. Це дорога з двостороннім рухом », – сказав Медведєв.

«Ми, звичайно, до цього готові, але якщо нам будуть говорити, що ми з якихось причин не гідні навіть, ми це переживемо. Це абсолютно точно, абсолютно щиро », – цитує президента РІА« Новости ».

Раніше Медведєв заявляв, що вважає реальним закінчити роботи по вступу Росії до Світової організації торгівлі (СОТ) цього року, якщо «знову не почнуться політичні ігри».

Медведєв заговорив про СОТ у відповідь на репліку губернатора Краснодарського краю Олександра Ткачова, який повідомив, що в найближчі три-п’ять років вітчизняне селянство зможе самостійно наситити внутрішній продовольчий ринок, і закликав президента не підірвати потенціал російського сільського господарства в процесі приєднання до Світової організації торгівлі.

Процес вступу триває вже 18 років. Він побив рекорд Китаю, яке вступало в організацію 14 років. Протягом останніх десяти років російські власті заявляють, що мета близька: Росія може стати членом організації вже в поточному році.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ