В Киеве пройдет современная выставка искусства

У п’ятницю, 21-го жовтня в київському Центрі сучасного мистецтва М17, розташованого за адресою вулиця Антоновича, 104, відбудеться відкриття передаукціонної виставки українського і російського сучасного мистецтва.

На виставці будуть представлені понад 140 робіт найбільш затребуваних художників України та Росії, в тому числі рідкісні колекційні роботи Леоніда Вартиванова, Дмитра Кавсана, монументальні полотна Арсена Савадова та Олександра Гнилицького, а також скандальні твори Іллі Чічкана та Олександра Савко.

«Pride» Савадова з моменту написання експонувалася тільки в Нью-Йорку і українським любителям мистецтва буде показана вперше. Важливими елементами колекції є і ранні роботи творчих тандемів «Мартинчик» і «Перці», чиї роботи знаходяться в колекціях Державної Третьяковської галереї і PinchukArtCentre. Про це ГородКіев.com.ua повідомили організатори заходу.

Варто відзначити і роботи Олександра Ройтбурда та Анатолія Криволапа – найдорожчих за результатами продажів на західних аукціонах українських художників.

На передаукціонній виставці буде показано найбільш повне зібрання українського молодого мистецтва. Представлено всі актуальні напрями і техніки сontemporary art: живопис, фото, колаж, street art, video art, інсталяція, об’єкт, 3D. Блок молодих художників відкриває переможець премії PinchukArtCentre 2009 р. Артем Волокітін. Колекція виставки оцінена експертами в 800,000 $ – 1000,000 $, і, на думку одного з провідних експертів сучасного арт-ринку Олександра Соловйова, є кращим цільним зборами з виставляються до цих пір.

Виставка пройде з 22 по 28 жовтня, а сам аукціон – в суботу, 29 жовтня. Організаторами виставки і торгів виступить Аукціонний дім «Золотий перетин».

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ