Валуєв став телеведучим

Екс-чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі Микола Валуєв став телеведучим. Передача «Чоловіча справа» з його участю буде виходити на Новокузнецькій незалежному телебаченні, повідомив головний редактор міського телеканалу Олексій Рябов.

Зйомки почалися у вересні, кілька передач вже зняті, а в ефір вони вийдуть в жовтні. «Основна ідея – це справжні чоловічі кузбаських професії, і він (Валуєв) приміряє їх на себе», розповів Рябов. Валуєв вже побував в ролі шахтаря, водія кар’єрного «БелАЗа», підривника і золотошукача. За словами Рябова, для боксера зйомки – «це в першу чергу можливість познайомитися з Кузбасом».

Валуєв водив 130 – і 250-тонні «БєлАЗи» з вугіллям. А коли для чергової передачі проходили зйомки в шахті, він прийняв рішення відпрацювати тут справжню зміну. З цього приводу зараз йдуть переговори з власником шахти. Сам Валуєв дуже захоплений цією ідеєю: «Це справжня чоловіча професія, і ніякі офісні працівники, які мучаться депресіями, поруч не стояли», – передає його слова редактор.

Раніше відомий російський боксер вже спробував себе в ролі натураліста. У вересні Валуєв вирушив на пошуки снігової людини в Гірську Шорію (тайговий регіон на стику Алтаю і Саян). Він планував за два дні знайти єті, але не для того, щоб влаштувати полювання на загадкова істота, а щоб поговорити з ним про життя.

Разом з боксером участь у пошуках взяли журналісти півтора десятка федеральних і регіональних теле-, радіоканалів, газет та інтернет-видань. Окрім приємного спілкування з міфологічним істотою подорож обіцяло Валуєву 1 млн рублів. Саме стільки пообіцяв губернатор Кемеровської області Аман Тулєєв тому, хто першим представить докази існування снігової людини. Але в підсумку знайти єті спортсмену та його супутникам так і не вдалося.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ