50% американців вважають, що Обама не вартий переобрання

Згідно з опитуванням, проведеним Associated Press, 50% американців, вважають, що нинішній президент країни, Барак Обама, не гідний переобрання.

На думку 46%, Обама навпаки, заслуговує того, щоб залишитися на посаді президента.

Також, за результатами опитування, видно, що можливі кандидати на пост президент від республіканців, не змогли б перемогти нинішнього президента. Таким чином, екс-губернатор штату Массачусетс набрав 45% проти 48%, Герман Кейн – 43% проти 49%, а нинішній губернатор штату Техас, Рік Перрі – 42% проти 51%.

Варто зазначити, що результати цього опитування, відрізняються від попередніх. За результатами дослідження, проведеного компанією Rasmussen Reports, які були опубліковані трохи раніше, а саме 18 жовтня, якби вибори проходили зараз, то переможцем став би Герман Кейн, отримавши 43%, в той час як в Обами був би 41%.

Опублікований 13 жовтня опитування, проведене Wall Street Journal і NBC News, показав, що Кейн лідирує в боротьбі за висунення в кандидати президента від своєї партії. На майбутніх виборах за нього готові проголосувати 27% людей, за Ромні – 23%, а за Перрі – 16%.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ