БЮТ не зможе виграти вибори тільки на «справі Тимошенко»

БЮТ не має зациклюватися на одному «справі Тимошенко», оскільки тільки на цьому парламентські вибори не виграти, тим більше, якщо все-таки буде прийнята їх мажоритарна складова

З таким коментарем блокування трибуни парламенту фракцією БЮТ виступив директор GMT group Анатолій Луценко.

«У політологічних колах існує думка, що БЮТ недостатньо використовує теми, пов’язані з прийняттям бюджету, зменшенням соціальних гарантій і т.д. Таких зручних для сильної критики приводів уряд останнім часом підкидає безліч. БЮТівці вважають за краще концентруватися на «справі Тимошенко». Це зрозуміло, оскільки Тимошенко сьогодні і є БЮТ. Небагато знайдеться в партії людей, здатних сьогодні не те, щоб виграти мажоритарні вибори в округах, а й просто вести ефективну публічну дискусію. За великим рахунком, сьогодні по всьому інформспектру з фракції БЮТ працюють лічені люди – Томенко, Королівська, Кириленко і навскидку ще кілька «молодих» депутатів », – заявив експерт Генадій Прокопишин.

Анатолій Луценко також зазначив, що «якщо владі вдасться в обхід Венеціанської комісії« пропхнути »свій закон про вибори, то у опозиції, в тому числі і БЮТ, будуть дуже великі проблеми з формуванням центрального списку та розподілу мажоритарних округів. Справа в тому, що в нинішньому проекті закладений принцип – яке місце в списку, або мажоритарка. Відповідно, за іміджево «розкрученим» фігурам БЮТівцям доведеться стояти перед непростим вибором: або відправляти їх в округ і там заробляти додатковий «багнет» в парламенті – або залишати в списку і іміджево «підсилювати» його. На тлі того, що в БЮТі список формувався в тепличних умовах, зараз в ньому не багато «бійців», які здатні виграти мажоритарку в умовах тиску з боку влади. Тому результати мажоритарки розставлять крапки над «і» в аналізі впливовості намітилися в БЮТі груп – Турчинова, Соболєва або Королівської ».

Політолог також зазначив, що в контексті виборів весь опозиційний спектр повинен працювати над тим, щоб залучати під свої знамена знакові в електоральному відношенні фігури, розкручувати «нове покоління», в своїх рядах.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ