Динамо Київ – Бешикташ. Матч третього туру Ліги Європи

У рамках третього туру Ліги Європи турецький «Бешикташ» приїхав в гості до київського «Динамо». Киянам потрібна була перемога, тому що після перших двох турів у них всього два очки. Турки приїхали тільки перемагати. Вони дуже хотіли помститися за торішні поразка в 1 / 16 Ліги Європи, коли за сумою двох матчів з рахунком 1:8 «Бешикташ» пропустив далі «Динамо».

Сьомін випустив атакуючий склад. Місце правого захисника зайняв Олег Гусєв. Вже з самого початку «Динамо» заволоділо контролем. М’яч більше тримався в динамівців. Команди обмінялися атаками, після чого кияни почали шукати кращі підходи до воріт Гонена. На двадцять третій хвилині Ярмоленко упустив просто таки забійний момент. Мілевський, виступивши в ролі асистента, прекрасно вивів Андрія один на один, проте дев’ятий номер «Динамо» потрапив тільки в штангу. Буквально відразу ж момент у турків. Однак Шовковський встиг вийти і вибити м’яч. Мілевський двічі не зміг скористатися своїми шансами. Під кінець тайму «Бешикташ» мав дуже хороший момент, обрізка в центрі поля у виконанні захисту «Динамо». Еду вже увірвався в штрафну, але Михалик в останній момент виконав прекрасний підкат.

На початку другого тайму почалася нудна гра з боку обох команд. Перший більш-менш небезпечний момент створили турки. Через хвилину динамівці відповіли. Ярмоленко навісив, а ідей пробив, але м’яч не залетів у ворота. Алієв замінив Мілевського. Ще один хороший момент був у «Динамо». Ярмоленко навісив, а Шевченко пробив головою, але слабо. Далі гра пішла зовсім в’язкою, команди підходили лише до штрафної, а небезпечних моментів не було. На вісімдесят третього хвилині замість Шеви вийшов Дуду. Цей маленький бразилець був дуже активним на полі. Він допоміг створити пару хороших моментів. Матч вже йшов до кінця, і всі думали, що буде нічия. Однак «Динамо» забило. На 94й хвилині був призначений кутовий. Олег Гусєв подав в район воротарського майданчика, а Гармаш розстріляв ворота.

Мінімальна перемога киян і в їх активі 5 очок. Однак, дивлячись на таку гру, напрошується запитання: чи не настав час для змін? І це стосується абсолютно всіх, і гравців і тренерський штаб.