Мальме – Металіст. Матч третього туру Ліги Європи

Харківський «Металіст» поки що краще за всіх з українських клубів виступає в Лізі Європи. До матчу проти «Мальме» харків’яни підходили з 4 очками у кишені.

«Металіст» показав сьогодні характер. Програючи, і граючи в меншості, вони змогли вирвати перемогу, та ще й яку.

Перші хвилини ініціативою володіли господарі поля. Вони й забили перший гол. На 21й хвилині відзначився Хамад. У центрі поля був призначений штрафний і шведи його швидко розіграли. Ранегі закинув на Хамада, а той, вигравши боротьбу у Фініньо, який упав, перекинув воротаря. «Металісту» знадобилося 11 хвилин, щоб зрівняти рахунок. Соса чудово закинув м’яч на протилежний бік штрафного, де Крістальдо ударом головою відправив круглого в сітку воріт. Вже на 38й хвилині Крістальдо отримав червону і був видалений з поля. Однак це не завадило підопічним Маркевича впоратися зі своїми шведськими суперниками. Соса і Вільягра розіграли на фланзі банальну стіночку, яка дозволила останньому навісити до одинадцятиметрової позначки, де Фініньо хорошим ударом забив гол.

«Металіст» на цьому не зупинився. На початку другого тайму гравці «Мальме» почали атакувати, але це тривало до 57й хвилини. Кутовий біля воріт шведів. Шав’єр навісив, а Едмар переправив м’яч у сітку воріт. Тут то шведи і здалися, а харків’яни продовжили грати, що й принесло плоди. На 74й хвилині Девіч забив останній гол у цьому матчі. Марко запрессінговал Янссон, і той помилився. Пройшовши в штрафну Девіч розкотив ще одного захисника і відправив м’яч у дальній кут.

1:4, виїзна перемога «Металіста» в меншості. З 7ю очками харків’яни лідирують у групі «G».