NASA та ЄКА запропонували Росії брати участь в експедиції на Марс

Європейським космічним агентством було надіслано офіційне запрошення Росії для участі в експедиції на Марс, яка планується на 2016-2018 роки. Якщо Роскосмос погодиться, то це врятує експедицію від скасування, яка загрожує їй через нестачу коштів.

На 2016 рік, агентством заплановано вивести на орбіту Марса апарат, який буде займатися вивченням атмосфери планети, а вже в 2018 році планується висадка на поверхню планети, великої пересувного апарату.

Обидві місії будуть проходити за підтримки NASA, яка на даний момент, так само відчуває труднощі фінансового характеру. Якщо Росія все-таки дасть згоду і надасть ракети-носії, то це врятує експедиції. Але швидше за все, Роскосмос в результаті згоди, зажадає також участі в науковій частині проектів.

Остаточним терміном, до якого всі сторони повинні домовитися щодо взаємних вимог, призначено січень місяць.

За останні місяці були досить високі шанси того, що проект буде відмінено. У NASA ще минулого літа заявляли, що не мають достатньо коштів для здійснення проекту. У свою чергу, в ЄКА, так само не зібрали достатньо коштів і у них немає ресурсів для запуску апаратів.

Якщо до лютого місяця, усі сторони не досягнуть спільної угоди, то проект, швидше за все, буде скасований.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ