Нігерійські племена вимагають у корпорації Shell, компенсацію сумою в 1 мільярд доларів, за розлив нафти

Король одного з нігерійських племен, подав позов проти нафтової корпорації Royal Dutch Shell, до суду Детройта. Він вимагає компенсації за розлив нафти в Нігерії, сумою в один мільярд доларів. У самій корпорації, поки що, ніяк не прокоментували позов.

У позові вказується, що у зв’язку з діяльністю корпорації Shell, у Нігерії відбулося масштабне забруднення навколишнього середовища, яке створює загрозу для корінного населення. Крім вищезгаданої суми, плем’я вимагає усунення забруднення, яке було викликано розливами нафти, а також встановити контроль над станом води і грунту.

Нагадаємо, що в серпні 2011 року, корпорація Shell, визнала свою провину за випадками розливу нафти в Нігерії, які відбулися в 2008 році. Як компенсація за даний випадок, корпорація запропонувала місцевим населення виплатити 5700 доларів, а також доставити 100 мішків з рисом і бобами і ящики з іншими продуктами харчування.

ООН повністю зняла з корпорації відповідальність за розливи нафти в 2010 році. Однак, незважаючи на це, цього року, в ООН повідомили, що готують судові розгляди проти корпорації, визнавши серйозні порушення з її боку.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ