Опозиція ініціює порушення кримінальної справи проти Азарова

Українська опозиція прийняла рішення звернутися до генпрокурора Україні і вимагати від нього порушити кримінальну справу щодо Миколи Азарова.

Опозиціонери вважають, що прем’єр-міністр України перевищив свої повноваження, коли підписував угоду про зону вільної торгівлі з країнами СНД.

Члени опозиції також стверджують, що Микола Азаров діє з порушенням Конституції України, закону про Кабінет Міністрів України та законів про міжнародні договори.

Крім того, на думку опозиціонерів, дії прем’єра можна кваліфікувати за ст. 365 КК України «Перевищення влади або службових повноважень», а також за ст. 367 Кримінального кодексу «Службова недбалість».

Опозиціонери також мають намір вимагати від нинішнього уряду підписати угоду про асоціацію з Євросоюзом і продовжити роботу, спрямовану на створення зони вільної торгівлі з ЄС.

18 жовтня Миколою Азаровим у Санкт-Петербурзі було підписано угоду про створення зони вільної торгівлі. Нагадаємо, що дана угода була підписана главами урядів Росії, України, Білорусі, Казахстану, Вірменії, Таджикистану, а також Киргизії та Молдови. Відмовилися від підписання угоди Азербайджан і Туркменістан.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ