Сьогодні виповнилося 85 років від Дня Народження Євгена Леонова

Євген Леонов – великий російський комік. І одночасно в ньому завжди звучала інтонація трагедії. Леонов колись сам називав найближчим для себе персонажем героя п’єси «Старший син».

Найбільшим рідкісним людським талантом він вважав вміння любити. Сьогодні з дня народження цього справді великого і приголомшливого артиста виповнюється 85 років.

Леонов став знаменитим задовго до присвоєння йому в 1978 році звання «засуженного актора РРФСР». Знаменитий він з тією, улюбленої всіма нами, ролі – так-так, саме в «Смугастий рейс».

«Тридцять три» назвали в ті далекі вже роки «ідеологічно шкідливої» картиною, з її непрезентабельність життя звичайної радянської людини.

«Зигзаг удачі» здався критикам образливим. Але любов глядачів ніякої цензури непідвладна. Нових фільмів за участю Євгенія Леонова завжди чекали з великим нетерпінням, над завченими напам’ять вже жартами сміялися знову і знову.

«Євгеній Леонов для мене – диво. Він справді великий актор, – упевнений не менш відомий нам з дитинства Армен Джигарханян.

Як блискучий артист драми Леонов виступив у культовому для свого часу «Білоруському вокзалі», і в дуже сумне «Старший син» … У театрі – велика низка найрізноманітніших, одночасно дуже яскравих образів, остання фатальна роль – в «Поминальна молитва» – в тому числі. І все ж він так і не дограв … Він міг досягти ще більшого.

В одному з листів синові Євген Леонов писав, що знову грає «наївного» героя в кінострічці і дуже шкодує, що глядач зовсім неправильно розуміє значення цього слова. Те, що насправді наївність, – це, насправді – повна віра в людину.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ