У Греції не вщухають протести

Все більше і більше людей приєднується до протесту проти нових заходів жорсткої економії, які збираються ввести волоські парламентарії. Навіть додаткові загони поліції не в силах стримати протестуючих.

За даними медиків за цей день серйозно постраждали 7 осіб, 5 протестантів і 2 поліцейських. Службам правопорядку дали дозвіл на використання спецзасобів. За даними поліції сьогодні на вулиці Афін вийшли понад 75 тисяч осіб. Протести захлиснули не тільки столицю, а й ще ряд великих міст Греції, в цей же час в країні проходить загальний страйк, нічого не працює, за словами мітингуючих, вона триватиме не один день. Життя в Греції завмерла, туристи залишають країну в поспіху, а рядові жителі країни мають намір стояти до кінця за свої права і свободи.

Аналітики дорікають у всьому волоські влади, адже не один десяток років, Греція залишалася соціально орієнтованою країною у всьому Євросоюзі. Але найбільшою бідою є не це, а те, що грецька економіка не могла навіть на половину забезпечити соціальні дивіденди жителів, а все це робилося з боку депутатів і влади, заради того щоб забезпечити собі чергове переобрання.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ