У нервових жінок є більше шансів народити дівчинку

Вчені з британського Оксфорда з’ясували, що жінки, які перебувають у стані стресу, під час зачаття дитини, мають більше шансів народити дівчинку, ніж хлопчика.

Був проведений експеримент, в якому взяли участь близько 338 жінок, у яких виміряли показники двох гормонів: кортизолу і бета-амілаза. Кортизол є показником хронічного стресу, який може бути викликаний життєвими обставинами, матеріальними бідами або ж проблемами з коханою людиною. Ще одними з причин можуть стати війна чи природні катаклізми. А присутність бета-амілаза говорить про підвищений рівень адреналіну в крові. Даний гормон виділяється при різкому стресі, який може бути викликаний шоком, сильним переляком.

За даними експерименту, жінки, в крові яких був виявлений підвищений рівень бета-амілаза, народили 58 хлопчиків і 78 дівчаток. Нагадаємо, що бета-амілаза відповідає за короткочасний стрес. Але ось у жінок з підвищеним рівнем кортизолу (показник довготривалого стресу) шансів народити дівчинку на 75% більше, ніж народити хлопчика.

З даного експерименту можна зробити висновок, що більше шансів народити дівчинку у тих жінок, які тривалий час перебувають у стресових ситуаціях.

Але, звичайно ж, не варто забувати, що стрес взагалі протипоказаний молодим матусям і будь-яка дитина, незалежно від статі, буде найулюбленішою.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ