Удар НАТО по колоні Каддафі назвали випадковим

У штаб-квартирі Північноатлантичного Альянсу заявили, що завдали удару по колоні з 75 машин, в якій знаходився Муаммар Каддафі, не знаючи, що ведуть вогонь по лівійському лідеру. У розпорядженні блоку була лише інформація, що прихильники правителя, що перебували в конвої, перевозили зброю, «представляло небезпеку для місцевих жителів».

За заявою прес-служби НАТО, спочатку блок знищив одну з машин, що входили в конвой. Удару вистачило, щоб група транспортних засобів була дезорганізована. Машини кинулися врозтіч, а НАТО продовжило наносити удари.

Серед машин виділилася група з приблизно 20 транспортних засобів. Колона рухалася на південь на великій швидкості, і НАТО обрало ці машини як мішень.

«Лише пізніше нам стало відомо, з відкритих джерел та від наших союзників, що в цій колоні перебував Каддафі. Таким чином, наш удар, можливо, сприяв тому, що він був спійманий », заявив представник блоку.

Муаммар Каддафі був убитий 20 жовтня при спробі покинути місто Сирт. У Перехідній раді Лівії заявили, що полковник загинув від випадкової кулі. Згідно з неофіційними джерелами в ПНС, повстанці самі розпорядилися розправитися з правителем, повідомляє «Франс-прес».

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ