Вчені на 95% впевнені в існуванні снігової людини

У Кемеровській області Росії, закінчилася наукова експедиція за участю російських і зарубіжних вчених. Завданням експедиції було підтвердження, або ж спростування існування снігової людини.

Передбачуваним місцем проживання йєті, була Азаської печери, а так само гора Каратаг, які знаходяться в даній області. Крім цього учасники експедиції побували в Таштагольского районі Кемеровської області. В експедиції брали участь вчені з таких країн як Росія, США, Канада, Швеція та Естонія.

Під час дослідження Азаської печери, були знайдені сліди снігової людини, можливе лежбище і різні маркери, за допомогою яких вони позначають територію. Повідомляється, що російський вчений Анатолій Фокін виявив кілька волосся, які ймовірно належать сніговій людині. Всі ці знахідки будуть вивчені в науковій лабораторії.

Фахівці із зарубіжних країн так само звернули увагу на схожість знайдених слідів, з виявленими раніше в штаті Мічиган, США. Вченим зі Швеції, так само було запропоновано провести розкопки в печері.

Підводячи підсумки експедиції, вчені прийшли до висновку, що всі знайдені артефакти на 95% свідчать про те, що єті мешкає в даній області. Незважаючи на все це, сам снігова людина, все ще не був знайдений.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ