Виявилося, що вітаміни здоровим жінкам не потрібні

У ході наукових досліджень з’ясувалося, що вітаміни не несуть ніякої користі для жіночого здоров’я, більше того, вони несуть серйозну небезпеку для життя.

Вчені з Університету Східної Фінляндії та Університету Міннесоти досліджували більше 40 тисяч жінок, що переступили поріг 60 років. Кожна з них щодня приймала мультивітаміни, в яких міститься цинк, фолієва кислота, мідь і вітамін В6. Дослідження показали, що у цих жінок переважає ризик до смерті, на відміну від тих, хто вітаміни не приймав.

Особливо небезпечними виявилися добавки з додаванням заліза, адже в цьому випадку ризик смерті істотно зріс. Але от вітаміни з кальцієм навпаки знижували небезпека. Але на щастя, вчені підкреслюють, що прямий зв’язок вітамінних добавок з передчасною смертю не доведена. Найчастіше, жінки брали вітаміни вже мали хвороби, що загрожують життю.

Повідомляють, що вітаміни слід приймати тільки тим жінкам, яким необхідні ті чи інші компоненти, що містяться в них. Вчені не можуть навести ніяких доказів на захист профілактики хвороб вітамінними добавками.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ