Волосся Наполеона були знайдені в будинку Вальтера Скотта

Пасмо волосся знаменитого французького імператора і полководця Наполеона Бонапарта була знайдена в будинку не менш знаменитого письменника з Шотландії Вальтера Скотта.

Знахідка була виявлена ​​під час зйомок передачі під назвою «Antiques Road Trip» для каналу Бі-бі-сі. Аніта Меннінг, яка є ведучою програми, а також і експертом з антикваріату вивчала альбом, яким володів Наполеон, який перебував в маєтку Ебботсфорд.

Саме в ньому Аніта і знайшла локон Бонапарта, він був загорнутий в записку. У цій записці якийсь Далтон повідомляв письменнику, що ця пасмо волосся дісталася йому від лейтенанта Кола Елфінстоун, який служив у Веллінгтона.

Локон, альбом і записка були передані експертам, вони будуть їх вивчати. У планах учених виставити знахідку для публічного огляду.

Вальтер Скотт, крім письменницької діяльності славився як дивний збирач різних історичних цінностей. У його колекції знаходяться такі експонати як: меч Роб Роя, годинники Марії-Антуанетти, альбом Наполеона Бонапарта, а також інші артефакти.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ