Вперше за 60 років

На Кубі, «Острові Свободи» з «перемігою комунізмому», вперше за шістдесят років вшановують святу покровительку країни. Масштабні урочистості приурочені до чотирьохсотліття набуття образу «Пречистої діви милосердною з Кобрі».

В рамках всіх масштабних урочистостей, постамент святої діви милосердною в даний момент подорожує по всьому «острову свободи». Урочистості ці триватимуть ще два місяці, до грудня.

Знаменно ця подія ще й тим, що Вшанування Пречистої діви милосердною з Кобрі – це перша масштабна релігійна церемонія, яку дозволив Фідель Кастро і його прибічники, за всі ШІСТДЕСЯТ років їхньої влади.

Нагадаємо, що Фідель Кастро був главою всієї кубинської соціалістичної держави з 1959 по 2008 роки, тобто 49 Років. Прийшов до влади Кастро після перемоги революції на Кубі, а фактично збройного перевороту і революції. Фідель Кастро – перший секретар комуністичної партії Куби. Куба користувалася величезною підтримкою СРСР.

Після відходу в 2008 році у відставку з поста президента країни, Касто передав роль першої людини в компартії Куби своєму молодшому брату Раулю. З тих пір Фідель Кастро взагалі не з’являвся на публіці. Але Кастро – живіший за всіх живих і досі.

Цікавий той факт, що нещодавно, в інтерв’ю американському журналістові, Фідель Кастро визнав той факт, що комуністична модель економіки на Кубі не працює і не можлива практично.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ