Активісти Вітренко показали кулаки НАТО

Порт Севастополя відвідав американський крейсер «Philippine Sea». Про прибуття корабля ніде не було сказано ні слова, але це не завадило противникам НАТО підготувати свої кулаки. Немає ніякої різниці, офіційний це візит або неофіційний, як цього разу: активісти Блоку Вітренко, Союзу радянських офіцерів Криму і Севастополя, Союзу робітників Севастополя завжди готові надати привітний прийом.

Противники НАТО чекали корабель на Графській пристані в п’ятницю о восьмій ранку, озброєні гаслами на плакатах і оголеними кулаками. Їх улюблений гасло було «Yankee go home». Але їх запалу вистачило лише на годину.

Плани команди крейсера ж вельми миролюбні. Моряки Україна і США збираються провести спільні тренування з боротьби за виживання. Крім цього, американські моряки планують покласти вінки до Меморіалу захисників Севастополя в 1941-45 роках і надати благодійну допомогу дитячим будинкам Сімферополя і Севастополя. А ліцеїсти Військово-морського ліцею з нетерпінням чекають моменту, коли вони відвідають «Philippine Sea».

На здійснення всіх планів у американського крейсера є 4 дні, адже 24 жовтня вони залишають привітне місто Севастополь.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ