Брудні волосся – користь для здоров’я

Учені з Америки вважають, що брудні волосся цілком реально можуть виконувати захисну функцію. Все полягає в секреції жирових залоз, які покривають волосся та інтенсивно поглинають озон. Воно у своїх високих концентраціях може завдати великої шкоди здоров’ю людини.

Фахівці з Університету Міссурі в Ролла проводили дослідження на чисто вимитих волоссі і брудних, піддаючи їх дії озону. Через 24 години результати показали, що невимитих волосся поглинули в 7 разів більше озону, ніж свіжі і чисті.

Один з авторів експерименту Гленн Моррісон пояснює, що, напевно, сам озон з’єднується з компонентами секреції жирових залоз, і тому відбувається така реакція.

Таким чином, представники брудного волосся знижують навколо себе концентрацію озону в порівнянні із загальним рівнем в приміщенні, де знаходяться.

Озон здатний при вдиханні у великих концентраціях викликати подразнення дихальних шляхів і легко пошкодити легені. А отруєння ним може призвести до гіршого результату.

Загалом ще до кінця не ясно, наскільки сильним є ефект брудного волосся, оскільки додаткові дослідження, які провели фахівці, показали, що взаємодія з озоном у представників немитого волосся також може викликати подразнення слизових дихальних шляхів.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ