Скажіть мені, скільки у Вас друзів у соціальній мережі і я скажу Вам наскільки великий у Вас мозок

Якщо Ви відразу не зрозуміли, в чому полягає зв’язок між кількістю друзів у соціальній мережі і обсягом сірої речовини в певних ділянках мозку, то дослідники Університетського коледжу Лондона, зроблять висновок, що друзів у Вас мало.

Хоча, після, Вас трохи заспокоїть, Герейнт Різ, один з дослідників. Він вважає, що більше не завжди краще. І, щоб звучати переконливіше, він приведе в приклад те, що іноді велика кількість сірої речовини в деяких ділянках мозку пов’язане з нездатністю сконцентруватися на який-небудь конкретної задачі. Але ми то знаємо, що більше – краще, ніж менше.

Щоб розвіяти всі Ваші сумніви, розповім, як же дослідники Лондона прийшли до такого висновку. А все відбулося дуже просто. Дану зв’язок показала магнітно-резонансна томографія. Усього проводилося три дослідження. У першому брало участь 126 осіб, у другому 40, а в третьому вчені детальніше вивчили результати досліджень 65 осіб, не забувши уточнити кількість їхніх друзів у соціальній мережі і в «реальному» житті.

Результати досліджень показали, що кількість «реальних» і «віртуальних» друзів впливає на розмір однієї і тієї ж ділянки мозку, а саме на мигдалеподібне тіло, яке формує і запам’ятовуючі емоції.

Але ось на розміри інших трьох областей мозку людини впливає виключно кількість друзів в соціальних мережах. Так що, і ми можемо сміливо погодитися з дослідниками Університетського коледжу Лондона, зауваживши, що різні ділянки мозку людини відповідають за різні способи спілкування.

Отримавши такі цікаві результати, дослідники тепер планують виявити причини такого впливу.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ