США відмовилися відповідати на питання про загибель Каддафі

Заступник офіційного представника держдепартаменту США Марк Тонер відмовився відповідати на питання про роль американських військових у вбивстві лівійського лідера Муамара Каддафі.

«Це питання краще задати або НАТО, або міністерству оборони. Я обмежуся тим, що нагадаю: НАТО підтвердила, що літак альянсу завдав удар по автоколоні, що належить прихильникам Каддафі. Цей конвой брав участь у військових операціях. Але не встановлено, чи перебував там Каддафі. На даний момент, це неясно », – повідомив Тонер на прес-брифінгу».

Між тим загибель Каддфі в результаті нальоту авіації НАТО на колону автомобілів, в одному з яких знаходився полковник, є тільки одна з версій. Згідно з іншою версією, колишній керівник Лівії загинув в ході перестрілки між його прихильниками і повстанцями. Бійці Перехідного національної ради (ПНС) Лівії заарештувавши, перевозили Каддафі в лікарню Місурата і в цю хвилину на них напали його прихильники. Згідно третьої версії, повалення голови джамахірії загинув у бої близько Сирта.

За останніми відомостями західних ЗМІ, тіло полковника знаходиться в морзі Місурата. Влада ПНС намір поховати Каддафі в таємному місці, щоб його прихильники не робили паломництва до могили.

Крім поваленого керівника, повстанці вбили і одного з його синів – Мутасіма. Іншого сина Каддафі – Сейф аль-Ісламу, за однією з версій заарештували, за іншою – він зник у напрямку Нігера. Інша частина сім’ї загиблого полковника, на деякою інформацією, знаходиться в Алжирі.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ