Україна готова піти на компроміси в газових переговорах з Росією

«Ціна на газ на рівні собівартості для України неможлива», – така офіційна точка зору голови правління «Газпрому» Валерія Голубєва. На його думку, така ціна на газ для транзиту по території України є «неймовірною» і «нерозумною». Крім того, Валерій Голубєв зазначив, що не бачив жодних пропозицій чи ініціатив з українського боку, які б говорили саме про такий зниження вартості газу. Голубєв висловив думку, що укладений Ю. Тимошенко контракт на постачання «Газпромом» на Україну газу, який діє до 2019 року, «все правильно і справедливо описує».

Зазначимо, що український прем’єр Микола Азаров зробив заяву про те, що під час зустрічі Президентів України і Росії, сторонами було досягнуто порозуміння в питанні зменшення тарифів на транспортування газу по території України до рівня собівартості. Російська сторона, у свою чергу, готова піти на зниження ціни на газ для бюджетної, а найголовніше, для соціальної сфери України. Такі домовленості, за словами Азарова, будуть юридично зафіксовані вже в листопаді поточного року.

Слід також зазначити, що, за словами українського прем’єра, Україна готова піти на певні компроміси в газових переговорах з Росією, оскільки існуюча ціна на газ, на думку Азарова, «просто вбивча».

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ