Ющенко подав в суд за чутки про отримання посвідки на проживання в США

Колишній президент України Віктор Ющенко подав цивільний позов до суду на народного депутата від фракції «Наша України-Народна самооборона» Геннадія Москаля. Предметом розгляду стане поширення депутатом інформації про те, що екс-глава держави нібито робить спроби отримати дозвіл на проживання в США.

«Те, що заявив цей чоловік, не відповідає дійсності», – наводить слова Ющенка українське агентство УНІАН. Розглядом позову займеться Київський районний суд Сімферополя. У позовній заяві екс-президент вказав вимога про принесення Москалем публічних вибачень та відшкодування моральної шкоди в розмірі однієї гривні (близько 13 центів).

Геннадій Москаль заявив у вересні поточного року в інтерв’ю українським ЗМІ, що за наявною у нього інформацією, Ющенко подав документи на отримання виду на проживання в США. На думку позивача, депутат є лише поширювачем інформації, чим і викликана символічна сума компенсації. Ініціаторами ж скандалу виступили «інші люди з опозиції», назвати імена яких колишній український лідер відмовився.

Зазначимо, що дружина екс-президента – Кетрін-Клер Ющенко (Чумаченко) – в минулому була громадянкою США, проте в ході передвиборної кампанії чоловіка 2004 року відмовила від американського паспорта, щоб уникнути закидів на адресу кандидата в непатріотизмі.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ