5 аргументів на користь iPhone 4S

Любителі продукції Apple вже проголосували за новий смартфон компанії самим зрозумілим способом – доларом, євро, а також гривнею та іншими грошима у всьому світі, навіть у тих країнах, де офіційні продажі новинки ще не почалися. Показоно, що, незважаючи на холодний прийом iPhone 4S пресою, а також негативні відгуки користувачів в інтернеті, новинка поставила рекорд продажів: за перші три дні було реалізовано 4 млн пристроїв. Для порівняння, попередня модель, Apple iPhone 4, була продана тиражем близько 1,7 млн ​​штук за перший тиждень. Незважаючи на очевидний успіх новинки, залишається безліч коментаторів, які продовжують стверджувати, що Apple iPhone 4S – всього лише незначна модернізація попередньої моделі.
Пропонуємо вам п’ять найцікавіших і важливих нововведень, які приходять на ринок разом з Apple iPhone 4S і оновленою версією системи iOS 5 і наочно демонструють весь потенціал нового телефону Apple.

Швидкість роботи

За своїми технічними характеристиками Apple iPhone 4S серйозно випереджає попередній апарат. Головне нововведення – двоядерний процесор Apple A5, такий же, як в планшеті iPad 2. За заявою самого Apple, новий смартфон став швидше попереднього в сім разів! Звичайно, такого приросту швидкості користувач не помітить, але те, що швидкодія апарату зросла і це видно навіть на око – факт. Так, стали швидше запускатися програми, збільшилася швидкість завантаження веб-сторінок і робота браузера в цілому, відчутно швидше стала працювати камера.

Оновлена ​​камера

Оригінальний Apple iPhone 4 лаяли за те, що в ньому була не найкраща п’ятимегапіксельна камера. В Apple врахували ці зауваження і встановили в нову модель камеру з роздільною здатністю 8 мегапікселів. Але важливо навіть не це, а те, що поліпшені алгоритми зйомки і роботи камери. Підсумок – зросла швидкість роботи програми «камера», помітно скоротився час отримання знімка, а також серйозно збільшилася загальна якість фотографій. І ще – з Apple iPhone 4S можна робити знімки, не розблокуємо апарат, просто двічі натискаючи на клавішу гучності.
Крім поліпшення фотоскладової попрацювали в Apple і над відео. Якщо попередня модель дозволяла писати відео в максимальній роздільній здатності 1280×720 точок (720p), то в Apple iPhone 4S якість відеозапису підняли до 1920×1080 пікселів (1080p).

Більше пам’яті

Збільшення кількості пам’яті для зберігання даних – крок цілком закономірний. Особливо з урахуванням того, що Apple принципово не оснащує свої пристрої слотом під карту пам’яті і спочатку доступний обсяг залишиться з користувачем на весь час експлуатації смартфона. Для новинки з’явилася можливість вибору версії з 64 ГБ пам’яті для зберігання даних, а це рівно в два рази більше, ніж максимальний обсяг, доступний для оригінального iPhone 4.

Siri

«Siri – це дурниці», «Siri – це просто черговий голосовий пошук» – такі висловлювання з’являлися в Мережі в момент презентації нової функції, яка доступна виключно в Apple iPhone 4S і не з’явиться в інших продуктах Apple з оновленням iOS 5. «Siri – це фантастика», «Siri – це новий крок в голосовому управлінні телефоном, це просто прорив!» Так змінився тон коментарів щодо Siri буквально на наступний день після початку продажів Apple iPhone 4S, коли користувачі змогли випробувати функцію. Apple знову змогли здивувати всіх новою функцією. Siri – це буквально співрозмовник і помічник всередині телефону. Його можна запитати: «Яка сьогодні погода?» – І він покаже погоду, можна попросити встановити будильник на 7 ранку, на завтра, і він встановить. А якщо задати Siri питання: «Хто вбив Кеннеді?», То у відповідь ви отримаєте посилання на вичерпні статті про Лі-Харві. Важливість Siri вже відзначають слабозорі і сліпі люди, для них цей сервіс може виявитися незамінним при роботі з телефоном.

Для української мови Siri поки не працює. Більш того, почувши не зовсім рідну (але цілком грамотну) англійську мову, телефон попередить вас написом на екрані, що він налаштований розпізнавати саме американський варіант англійської мови.

iCloud. Хмарні сервіси

Мабуть, найголовніша частина поновлення iOS 5 і нового телефону Apple iPhone 4S – хмарний сервіс по синхронізації та передачі даних між пристроями Apple, що отримав ім’я iCloud. Все важливе вміст вашого телефону, нова музика, свіжі фотографії та завантажені документи відразу вирушають системою в iCloud, тобто на віддалений сервер, та зберігаються там. А при першому зверненні до сервісу ви можете «забрати» цей вміст на будь-яке інше підключений до iCloud пристрій, будь то планшет iPad, домашній комп’ютер iMac або Macbook.

Наприклад, ви робите фотографії на вашому Apple iPhone 4S і навіть не дбаєте про те, куди вони потраплять, а повернувшись додому і включивши iMac, отримуєте знімки на своєму комп’ютері вже через пару хвилин без всяких підключень телефону.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ