Четвірці президентів гори Рашмор зроблять підтяжку обличчя Скульптури батьків США в Південній Дакоті переживають реконструкцію

Знаменитий меморіал гора Рашмор в південній Дакоті переживає реставраційні роботи: покрилися тріщинами за минулі десятиліття особи президентів обробляють спеціальним герметизуючим матеріалом.

Навколо пам’ятника метушиться безліч робітників, передає Rapid City Journal.

«Вони (рабочі) використовують ущільнювальні матеріали на силіконовій основі для герметизації тріщин, також застосовують кевлар», – пояснив журналістам місцевий чиновник Морін Макгі Беллінджер.

Команда з десятьма робочими займається реставрацією у досить складних умовах, підкреслює Беллінджер.

«Це схоже на скелелазання», – пояснює начальник меморіалу.

Робота також включає в себе попередження можливих проблем з породою, які можуть привести до обвалення і виникнення нових тріщин. Члени реставраційної команди очищають поверхню пам’ятника від бур’янів.

Роботи будуть вестися протягом всього наступного тижня. Всі туристичні об’єкти на горі Рашмор залишаться відкритими для широкої публіки.

Національний меморіал гора Рашмор розташовується біля міста Кістон в Південній Дакоті. Тут у гранітній гірській породі висічений гігантський барельєф висотою 18,6 м, що є скульптурними портретами чотирьох президентів США: Джорджа Вашингтона, Томаса Джефферсона, Теодора Рузвельта і Авраама Лінкольна. У доколонізаційні часи жили в цій місцевості племена лакота називали цю гору «Шість дідів». У 1930 році гору перейменували на честь Чарльза Рашмор, американського бізнесмена, організатора експедиції, вперше відвідала цей район в 1885 році. Він же виділив на будівництво скульптур президентів $ 5 тис.

Роботи зі створення фігур велися з 1927 по 1941 рік під керівництвом скульптора Гудзона Борглум. Над скульптурною композицією працювало більше чотирьохсот робітників.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ