Сергій та Ірина Безрукови одружилися вдруге

Ірина Безрукова ще раз стала дружиною Сергія Безрукова, тепер – в кіно. У картині Андрія Мармонтова «Реальна казка» вона зіграла Василину Премудру, а її чоловік – Івана-дурня. Про те, яке це – бути разом і вдома, і на роботі, – вона розповіла кореспонденту.

«Це не перший наш спільний проект, ми чудово працюємо разом і дуже рідко сваримося. Я, наприклад, люблю перебувати з Сергієм в одному місці хоча б тому, що мені не треба думати, голодний він і чим він там займається. Я ж можу використовувати своє становище в корисливих цілях – нагодувати Сергія, наприклад, або сказати, щоб він присів, відпочив між кадрами «.

А от інших друзів і рідних Безруковим вдавалося бачити не в приклад рідше. «Фільм знімався не в Москві: велика частина – в Казані, дознімали в Празі, у віртуальному павільйоні, – пояснила Ірина. – Але батькам чоловіка не пояснити, вони нудьгують». Подружжя навіть подарували мамі Сергія Наталії Михайлівні величезний букет квітів в якості вибачень за це.

Толком не виходило у них бачитися і з сином Ірини від першого шлюбу – Андрієм, якого актор давно вже вважає рідною. Юнак, на відміну від батьків, в кіно поки не знімається, хоча і думав про професію режисера. Проте, поміркувавши, він вирішив вибрати собі більш серйозну професію і зараз вчиться на перекладача.

У фільмі «Реальна казка» Сергій Безруков виступив в ролі актора, сценариста і продюсера. І якщо робота зі сценарієм йшла легко – Сергій разом з режисером Андрієм Мармонтовим разом придумали сюжет, злегка посперечавшись тільки про жанр (вирішено було зробити кіно більш драматичним), – то продюсерська частина вимагала великих зусиль.

Коли половина сцен було відзнято (а за сюжетом частина дій відбувається в звичайному світі, а частина – в казковому), і потрібно було знімати другу частину, виявилося, що фінансові ресурси вичерпалися. Зйомки довелося зупинити, пауза тривала цілий рік. Але в підсумку фінансування, майданчик і необхідне технологічне забезпечення були знайдені в Чехії, де фільм і був закінчений.

«Це були два роки зйомок без підтримки держави, – згадує Безруков. – Зараз-то воно, нарешті, готове нас підтримати, і Міністерство культури готове. Ми вже все зняли, правда, але спасибі. Ми довго не могли знайти грошей і боялися навіть , що доведеться закривати проект, але, на щастя, все обійшлося «.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ