В Англії, в результаті візового скандалу, був закритий один з найбільших університетів

У результаті візового скандалу, в Англії, був розформований один з найбільших університетів. Ним став другою за величиною в країні, Уельський університет. Керівництво закладу пішов у відставку. Нагадаємо, що університет існував більше 120 років і вважався одним з найпрестижніших не тільки в Англії, а й в усьому світі.

Повідомляється, що робота закладу була припинена, в результаті серії викриттів, які завдали сильного збитку по репутації університету.

Однак складові частини федерації інститутів Уельсу, все також будуть існувати, але в новому реорганізованому вигляді.

Даний крок був зроблений, для того, щоб підвести риску під звинуваченнями, щодо візових махінацій, а також у контролі над іноземними коледжами. У минулому році, в результаті подібного скандалу, університет розірвав зв’язки з одним з коледжів в Малайзії. Також виявилося, що один з університетів, що знаходиться в Бангкоку і пов’язаний з Уельським, працював незаконно.

Розслідування, яке було проведено журналістами корпорації BBC, показало, що іноземним студентам в одному з коледжів партнерів в Лондоні, продавалися відповіді на дипломні іспити, що дозволяло студентам претендувати на ступінь магістра бізнесу Уельського університету і завдяки чому, вони зверталися за британськими візами.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ