Всі пристрої Apple переведуть стрілки в наступні вихідні

Через відмову України від зимового часу постраждають власники «маків» і споживачі електрики.
Всі пристрої Apple переведуть стрілки в наступні вихідні.
Якщо хто і умудриться запізнитися на роботу в наступний понеділок, то це будуть еппломани. В останню неділю місяця всі пристрої під управлінням Mac OS повинні автоматично перевести годинник назад, як це робилося в попередні десятиліття. Мова йде про всіх «яблучних» гаджетах, включаючи ноутбуки, iPad і iPhone.

Поспати зайву годину мають шанс і власники пристроїв, що працюють під управлінням піратських версій Windows. Вся ця значна армія користувачів ризикує змастити початок робочого тижня з вини написаних раніше програм. Які переведуть годинник на зимовий час, тобто на годину назад.

Від зимового часу Росія відмовилася з цього року назавжди, з цієї нагоди прийнятий закон «Про обчислення часу». Закон цей був прийнятий Держдумою 20 травня, і у виробників було п’ять місяців, щоб виправити програми. Але зробили це далеко не все. Зокрема, не повезло власникам продукції Apple. Офіційних коментарів на цю тему компанія дати не змогла, а представник служби підтримки клієнтів Apple Денис сказав, що компанія в курсі того, що в Україні відмінено перехід на зимовий час, але оновлення, яке б вимкнуло функцію автоматичного переведення годинників, компанія не випускала.

- Нашим користувачам ми рекомендуємо перевести годинник вручну, – резюмував Денис.

За даними аналітичної компанії OpenStat, частка продуктів Microsoft на російському ринку операційних систем становить 90%. Можливо, тому Microsoft повела себе більш відповідально і оновлення випустила.

- Все що потрібно зробити – це включити функцію автоматичного оновлення системи або скачати його із сайту компанії, – пояснює керівник ІТ-департаменту Microsoft в Україні. – Природно, піратські версії програмного забезпечення не підтримуються. Будь-які дії з ними, в тому числі установка будь-якого програмного забезпечення або оновлення, завжди здійснюються на свій страх і ризик.

За даними самої Microsoft, піратські копії Windows досі займають 75% ринку України. Отже, у більшості користувачів Windows виникнуть рівно ті ж проблеми, що і у шанувальників Apple. Їм усім доведеться встановлювати час вручну. У результаті операція з переведення годинників вийде масовою, як у старі добрі часи, коли всі годинники переводилися вручну.

Восени в них відбудеться перемикання внутрішнього тарифікатора на зимовий час, а значить, лічильник буде некоректно розраховувати споживання електроенергії по зонах доби. Що в свою чергу може привести до збільшення платежів за електроенергію.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ