Динамо Київ – Зоря. Матч 14го туру Чемпіонату України

Після нелегкого матчу проти «Бешикташа» в рамках Ліги Європи київському «Динамо» потрібно було вдома зіграти з «Зорею».

Для киян перемога в цьому матчі означала не тільки три очки, а й перше місце в турнірній таблиці, адже незадовго до цього харківський «Металіст» обіграв донецький «Шахтар» з рахунком 1:2 на Донбас-Арені. До цього моменту «Шахтар» і «Динамо» ділили перше місце.

Динамівці зі своїм завданням впоралися на відмінно, вони забили скільки захотіли. У воротах Шуховцева побувало шість м’ячів. Все почалося на 12й хвилині. Данило Сілва пробіг по правому флангу атаки і прострілив. Однак м’яч не дійшов до адресата, він відлетів від захисника, і прямо до Гусєву, Олег в один дотик розпечатав ворота. Вже на 16й хвилині кияни змусили гравців «Зорі» вдруге розігрувати з центру поля. Алієв потужно пробив зі штрафного, але Шуховцев впорався з цим ударом. Однак на м’ячі першим був Гусєв, який відпасував на Мілевського, і Артем у свою чергу забив гол. На 26й хвилині «Динамо» забило і третій гол. Алієв і Аруна зіграли в центрі поля в стіночку, і нігерієць вивів на побачення Мілевського. Артем бив на точність, але воротар відбив і прямо на ногу Алієву. 3:0 на користь столичного клубу. Вже в першому таймі «Зоря» поникла. На перерву команди так і пішли.

У другому таймі динамівці не зупинилися, а продовжили робити зі своїм суперником все що хотіли. Це все вилилося ще в три голи. Першим відзначився Корреа на 58й хвилині. Карлос зіграв в стінку з Мілевським, і Артем, прикривши м’яч корпусом, як він це вміє, повернув круглого бразильцеві. Корреа розвів Шуховцева і м’яч по різних кутах. Через чотири хвилини забивав інший бразилець – Дуду. Данило Сілва прострілив у штрафну, але ні Алієв, ні Мілевський не чіпали м’яч, пропустивши його до Дуду. Юний гравець «Динамо» не підвів своїх партнерів. На табло 5:0. На 76й хвилині Ярмоленко довершив розгром «Зорі». Гол і перемога своєї команди це найкращий подарунок. Андрію виповнилося 22 роки. Алієв, отримавши м’яч, відправив його між двох захисників, і Ярмоленко хорошим ударом відправив його в дальній кут. Все на що вистачило гравців «Зорі» це гол престижу.

Це був вечір «Динамо». Кияни заслужено перемогли і очолили турнірну таблицю. У цю середу в 1/8 Кубка України їх чекає нелегка зустріч з донецьким «Шахтарем».