Дорогі іграшки диктаторів

Ні для кого не є секретом, що люди, наділені владою, не відмовляють собі в придбанні дорогих яхт, автомобілів, вілл і т.п.

Наприклад, загиблий недавно Муаммар Каддафі мав літак представницького класу Airbus A340 М, вартістю близько 73 мільйонів фунтів стерлінгів. Літак Каддафі оснащений конференц-залом для проведення нарад і зустрічей, спальнею для відпочинку, в якій знаходиться ліжко величезних розмірів з дзеркалом у головах. Також в літаку обладнана значних розмірів вітальня з дуже дорогими шкіряними диванами.

У багатьох сильних світу цього викликала заздрість через яхту, яка належала колишньому лідерові Іраку Саддаму Хусейну. Яхта Хусейна була побудована на одній з датських верфей в 1981 році. Називалася яхта завдовжки 82 метри «Ocean Breeze». В даний момент яхта Хусейна, яка оцінюється в 30 мільйонів доларів, знаходиться в порту французького міста Ніцца.

Екс-диктатор Ірану Мохаммед Реза Пехлеві міг похвалитися перед «колегами-диктаторами» колекцією своїх автомобілів. Після повалення диктатури Пехлеві, його колекція стала Національним автомобільним музеєм Ірану.

Колишній румунський диктатор Ніколає Чаушеску за час свого правління побудував 15 палаців. Їх будівництво було проведено в період з 1974 року по 1989 рік. При цьому офіційна заробітна плата румунського лідера становила близько 3-х тисяч доларів США в рік.

На просторах колишнього СРСР яскраво виділялася статуя Сапармурата Ніязова, яка була зроблена з золота і розташовувалася на вершині 75-метрового Монумента нейтралітету. Відмінною особливістю статуї було те, що вона оберталася вслід за сонцем. На її зведення було витрачено 12 мільйонів доларів. Однак в 2010 році новий президент Туркменії Бердимухамедов видав наказ про демонтаж цієї пам’ятки.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ