FIFA в черговий раз не визнала футбольну збірну Косово

На черговому засіданні виконкому FIFA, який відбувся в швейцарському Цюріху, було розглянуто питання про можливість участі в товариських футбольних матчах збірної Косово.

Дане питання розглядається FIFA не вперше. В кінці осені 2008 року футбольні кола Косово вже зверталися в FIFA з проханням дозволити представникам цієї країни брати участь в міжнародних змаганнях. Але, як і в 2008 році, так і в 2011, FIFA відповіла представникам Косово категоричною відмовою.

Нагадаємо, що в 2008 році косовські албанці проголосили незалежність від Сербії, при цьому отримали підтримку деяких провідних країн Західної Європи. Як стверджують в МЗС Косово, незалежність цієї країни офіційно визнали 85 країн світу. Починаючи з моменту проголошення незалежності, тобто з 2008 року, політичні лідери Косово роблять кроки для вступу республіки в різні міжнародні організації.

Європейський союз футбольних асоціацій (UEFA), коментує відмову прийняття Косово до своїх лав наступним чином: оскільки Косово не є членом ООН, то й про членство в UEFA не може бути й мови.

Що стосується відносин Косово і Україна, то МЗС Україна одного разу не дозволив в’їзд на територію країни представників косовської гандбольної команди, оскільки Україні на сьогоднішній день не визнала Косово незалежною державою.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ