Google веде переговори про покупку пошукової системи Yahoo!

У деяких американських засобах масової інформації з’явилася інформація про те, що Google Inc. почав переговорний процес з інвестиційними фондами про можливість придбання пошукової системи Yahoo!

Раніше стало відомо, що Google розглядав питання про продаж реклами на інтернет-ресурсах Yahoo! Інтерес до Yahoo! проявляється Google не єдиний з боку великих світових компаній. Наприклад, відома на всій земній кулі корпорація Microsoft, неодноразово робила спроби придбати Yahoo!, які поки не увінчалися успіхом. Чи будуть Google і Microsoft діяти спільно чи поодинці – невідомо.

Нагадаємо, що раніше неодноразово з’являлася інформація про проблеми з фінансовим станом Yahoo! у зв’язку з виниклими проблемами, керівництво Yahoo! у вересні звільнило головного виконавчого директора компанії Керол Бартц. На сьогоднішній день її посада залишається вакантною.

Крім Google і Microsoft інтерес до придбання Yahoo!, на думку американських ЗМІ, виявляють кілька інвестиційних фондів.

Історична довідка: Yahoo! Була заснована у вже далекому 1994 році. Окрім відомого пошуковика, Yahoo! пропонує користувачам інтернет безліч різноманітних сервісів. Як говорить статистика, послугами Yahoo! користуються більше 500 млн. чоловік. Штаб-квартира Yahoo! розташована в м. Саннівейл (Каліфорнія, США).

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ