Італійський суд відновив слухання у справі прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі

Слухання у справі прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі, в якому він звинувачується у зв’язку з неповнолітньою, було відновлено італійським судом.

На початку цього року, в пресі з’явилася інформація, в якій повідомлялося, що Берлусконі містить так званий «гарем» в околицях Мілана, де проживають 14 молодих дівчат. Також в інформації зазначалося, що Берлусконі виплачує дівчатам великі суми, оплачує хірургічні операції і дарує коштовності.

Інформатором, щодо «гарему», виступила молода виконавиця танців живота, Каріма Ель-Маруге, яка обслуговувала Берлусконі. Ель-Маруге, яка виступає під псевдонімом Рубі Рубакьорі, повідомила, що прем’єр є її постійним клієнтом і неодноразово відвідувала його резиденцію, де також брала участь в оргіях, влаштовуються Берлусконі, званих «Бунге-Бунге».

Так як Рубі є неповнолітньою, і секс з нею є злочином, поліція Італії відразу ж приступила до розслідування.

Незадовго до початку слухання в суді, 24 жовтня, 75-річний прем’єр заявив, що вигадані оргії є вигадкою прокурорів. Він рішуче заперечував, що має відношення до будь-яких секс-вечірок і вечері, які влаштовують їм на віллі, нічого спільного з цим не мають.

За словами Берлусконі, всі розповіді щодо його пристрасті до оргій і стриптизу – плід хворої уяви журналістів і прокурорів.

Також політик наполягає на тому, що є релігійною людиною, і ніколи не зраджував католицьким цінностям.

 
Статья прочитана раз(a).
 

Еще из этой рубрики:

 

Останні Твіти

Loading

Архіви

Наші партнери

Читати нас

Звязок з нами

Наші контакти

Тел.      

Skype  

ICQ